V košíku máte: 0 Ks
celkem za 0 Kč
úvod - MINI BMX - MINI BMX IROK USA

MINI BMX IROK USA


irokusa
Na skladě
4 990 Kč

IROK je novou řadou kol mini BMX ROCKER

Kola IROK mini BMX jsou  navrhovány jezdci BMX kol pro společnost  Rocker BMX LTD. Strávili dlouhou dobu vývojem perfektní geometrie a výběrem komponentů aby Rocker BMX bylo jednoduché na ovládání, pohodlné a samozřejmě s totálně ujetým designem.
Rocker Mini BMX kola jsou tu pro skvělou zábavu pro všechny, kteří  jezdí  BMX a stávají se hitem roku 2013/2014. Možná jste jej již někde viděli a říkali si, kde tohle koupím? Tak jste na správném místě a můžete jej koupit přímo zde!!!

 
Rocker jsou masívní, robustní zmenšeniny verze 20″ BMX,  navržené tak, aby zvládly opravdu velkou zátěž jezdců i dospělého vzrůstu.

Tlusté pneumatiky, masivní řídítka, rám,  prostě stejně jako 20″,  to vše je zábava od 4 letých  po 40 leté. V nabídce je spoustu barevných kombinací včetně limitovaných edicí, které někteří dokonce začali kupovat do své sbírky!

Rám, vidlice s kratším zakončením & řídítka z vysoce pevnostní tažené oceli, řídítka 10″x28″ plastové BMX pedály, gumové gripy, převod 30/14, jednodílné ocelové kliky, zapouzdřená ložiska,
USA BB,velké sedlo s vycpávkou, kola jsou složena ze tří částí, jsou rychlejší a lépe se odvalují , gumové 10″ robustní pneumatiky, KMC řetěz v barevné upravě dle kola, hmotnost 9,5kg

Kola jsou posílány v krabici v částěčně rozloženém stavu, viz video níže u modelu acid irok

 

 

Náhodný výběr ze sekce: MINI BMX

Ladislav Adámek
Grymovská 22/147
Přerov-Kozlovice
75002

Odkazy ...

romana tvaruzkova poradenstvi

 

reklamni vozy

 

Copyright © 2016 Ladislav Adámek, Všechna práva vyhrazena. Dodavatel internetového obchodu Fraggo.Net, s.r.o.